S rekonstrukcí střechy realizujte rovnou i solární panely

Jak snížit výdaje za elektrickou energii? Jak zajistit její dostatek bez ohledu na to, zda svítí slunce či je pod mrakem? Jednoduše, využijte fotovoltaické panely s bateriovým úložištěm. Postaráme se o kompletní zprostředkování – od vstupní konzultace, výběru vhodného řešení, instalaci, vyřízení dotace až po následný servis.

Pošlete poptávku, o zbytek se postaráme

Máte předběžný zájem a zajímá vás, co bude následovat? V prvním kroku vám náš partner pomůže s výběrem vhodného řešení a vypracuje projekt na míru vašim potřebám. Po odsouhlasení zajistí kompletní dodávku na klíč. Jednání s úřady, nezbytnou legislativu i veškeré papírování zařídí za vás. Z programu Nová zelená úsporám vyřídí dotaci až do výše 200 000 Kč, která pokryje podstatnou část pořizovacích nákladů. Samotná instalace zařízení a jeho testování proběhne zpravidla do 3 měsíců od podpisu smlouvy, pokud to klimatické podmínky dovolují.

Poraďte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a společně navrhneme ideální krytinu. Navíc dostanete slevu šitou na míru.

 

Odeslat

Jak to celé funguje?

Začnete výběrem krytiny

Náš web funguje téměř jako e-shop s tím rozdílem, že nenakupujete přímo, ale pouze zašlete nezávaznou poptávku. Následně Vás kontaktuje náš obchodník a doladí s Vám veškeré podrobnosti. Dokážeme vyhovět jak koncovému zákazníku tak i pokrývačům.

Upřesníme si poptávku

Pokud se s obchodníkem domluvíte, nabídneme Vám veškerý servis ohledně střešní krytiny. Krytinu nakoupíme, dovezeme a zrealizujeme pomocí našich partnerů pokrývačů. Působíme v celé ČR.

Společně zakázku zrealizujeme

S námi nešlápnete vedle. Máme širokou obchodní síť partnerů a dokážeme zobchodovat téměř veškerou střešní krytinu na trhu. Díky naší dlouholeté pozici máme ty nejlepší ceny.