EKOTERNIT STRONG EB2 415×415 mm

540,00 640,00 
486,00 576,00  za m2

(Hodnocení: 1)

Novinka mezi našimi střešními krytinami, která byla vyvinuta na základě požadavků trhu. Konečně je tady lehká a cenově dostupná plastová krytina, kterou je možné použít na latě. Jedná se o pevnější a odlehčenou krytinu, která tvarem i velikostí odpovídá krytině EB2. Složením se však liší. Díky systému DRS (Dynamic Ribs Systém – speciálně navržená konstrukce žeber) se neohýbá jako měkká střešní krytina. Materiál je celoprobarvený kompozit, který obsahuje aditiva a UV stabilizátor, které zaručují, že krytina si i po několika letech zachovává své původní vlastnosti i barvu.

Kategorie: , Katalogové číslo: eb2-1 Štítky:

Popis

EKOTERNIT STRONG EB2

Popis střešní krytiny Strong EB2

Novinka mezi našimi střešními krytinami, která byla vyvinuta na základě požadavků trhu. Konečně je tady lehká a cenově dostupná plastová krytina, kterou je možné použít na latě.

Jedná se o pevnější a odlehčenou krytinu, která tvarem i velikostí odpovídá krytině EB2. Složením se však liší. Díky systému DRS (Dynamic Ribs Systém – speciálně navržená konstrukce žeber) se neohýbá jako měkká střešní krytina.

Materiál je celoprobarvený kompozit, který obsahuje aditiva a UV stabilizátor, které zaručují, že krytina si i po několika letech zachovává své původní vlastnosti i barvu.

 

Vlastnosti a technické parametry krytiny Strong EB2

Rozměr 415×415 mm

Hmotnost 0,7 kg

Tloušťka 5 – 6 mm

Počet ks/m2 8,4 ks/m2

Požární odolnost skupina E

Minimální sklon střechy 25°

Životnost je předpokládaná vysoká životnost a to více jak 30 let

Použitelnost veškeré laťové střešní konstrukce

Barva černá, grafitová, šedá, červená

 

Montáž

Šablony STRONG EB2 se kladou na celobednění nebo na laťování ve vodorovných řadách na špici šablon ve směru od okapu k hřebeni, obvykle zprava doleva, anebo do středu.

Pokládka se obvykle provádí na zahuštěné laťování o rozměru latí 50×30 mm nebo 60×40 mm.

Před pokládkou je nutné provést přesné rozměření střechy.

Mezi šablonami se vynechá mezera 5 mm, která slouží jako dilatační a zároveň slouží pro umístění vichrové spony. Krytina se v ploše připevňuje 2 hřebíky a 1 vichrovou sponou.

Podrobné informace o montáži Ekoternit Strong EB2 naleznete v technickém listu.

Další informace

Barva

Červená/Red, Grafit/Graphite, Černá/Black, Šedá/Grey

1 recenze EKOTERNIT STRONG EB2 415×415 mm

  1. admin7468

    Na latě. Výborné. Neohýbá se.

Přidat recenzi