Ekoternit EB3 – Tradiční obdélník

435,00 670,00 
391,50 603,00  za m2

(Hodnocení: 1)

Tato krytina propůjčí vaší střeše nadčasový vhled. Jedná se o působivé řešení pro novostavby a moderní rodinné domy. Toto provedení ocení každý zákazník, který chce pro svůj dům víc a to za použití přiměřených finančních prostředků. Ekoternit Premium EB3 tradiční obdélník zcela vyniká v hodnocení poměru cena/výkon.

Kategorie: , Katalogové číslo: eb3 Štítky:

Popis

Tato krytina propůjčí Vaší střeše nadčasový vhled. Jedná se o působivé řešení pro novostavby a moderní rodinné domy. Toto provedení ocení každý zákazník, který chce pro svůj dům víc a to za použití přiměřených finančních prostředků. Ekoternit Premium EB3 tradiční obdélník, zcela vyniká v hodnocení poměru cena výkon.

Střešní krytina Ekoternit velmi dobře odolává vysokým teplotám v létě i velmi nízkým teplotám v zimních měsících. Naše střešní krytina je také odolná vůči působení UV záření.

Střešní krytina Ekoternit nám dokazuje letité zkušenosti, mnohostranné a kvalitní využití recyklovaného plastu. Pokud přemýšlíte o nejvhodnější volbě střešní krytiny, věříme, že je pro Vás naše nabídka nejlepší volba.

Další informace

Barva

Červená/Red, Grafit/Graphite, Černá/Black, Šedá/Grey

1 recenze Ekoternit EB3 – Tradiční obdélník

  1. Lumír O.

    Krytinu máme na baráku. Drží skvěle už třetím rokem. Doporučujeme.

Přidat recenzi