Lanit Plast komůrkové desky – klasické rovné MARLON ST

142,31 600,50  bez DPH 21 %
128,08 540,45  bez DPH 21 % za m2

MARLON ST Longlife – komůrkové (dutinkové) polykarbonátové desky. Vyrábí se v několika typech s různým počtem stěn, resp. s různým počtem komůrek:

– 4 mm (dvoustěnná)
– 6 mm (dvoustěnná)
– 8 mm (dvoustěnná)
– 10 mm (čtyřstěnná)
– 16 mm (sedmistěnná)
– 25 mm (sedmistěnná)

Dodávané zabarvení jsou tři – úplně čirá deska, opálová (mléčně bíle zabarvená) nebo bronzová kouřově hnědá barva.

Kategorie: Katalogové číslo: marlonST Štítky:

Popis

Jde o ploché (rovné) komůrkové desky vyrobené z nerozbitného POLYKARBONÁTU s jednostranným UV filtrem. Desky vyrábí renomovaná britská firma BRETT MARTIN LTD.

Polykarbonátové desky Marlon ST Longlife vykazují perfektní mechanické vlastnosti, takže jsou odolné vůči krupobití i ostatním vlivům normálního počasí. Jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je prakticky nerozbitný materiál. Z polykarbonátu se vyrábí také čelní reflektory automobilů, kojenecké láhve, nerozbitné kryty strojů, okna letadel, ponorek, kosmických lodí. Desky Marlon ST Longlife mají teplotu použití stabilně do 100oC, nárazově krátkodobě až do 130oC.

Desky Marlon ST Longlife jsou ideální pro ploché zastřešení pergol a zahradních přístřešků, zastřešení zastávek MHD, apod. Široké využití nacházejí desky v průmyslu i zemědělství jako tepelně izolační prosklení světlíků, obvodových stěn hal. Komůrkový polykarbonát se ve velkém měřítku používá i pro zastřešování sportovních stadionů, autobusových i vlakových nádraží, nákupních center apod.

Další informace

Síla

4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 16mm, 25mm

Barva

Čirý, Opál, Bronz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Lanit Plast komůrkové desky – klasické rovné MARLON ST”