Ekoternit EB2 415×415 mm

335,00 500,00  bez DPH 21 %
301,50 450,00  bez DPH 21 % za m2

(Hodnocení: 1)

Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasický tvar střešní krytiny. Tvarem vychází z České osvědčené tradice a patří mezi nejrozšířenější výrobek. Výrazný vzorek dodává střešní krytině oslňující vzhled. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Kategorie: , Katalogové číslo: eb2 Štítky:

Popis

Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasiku. Tvarem vychází z české osvědčené tradice a patří mezi náš nejrozšířenější výrobek. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Střešní krytina Ekoternit velmi dobře odolává vysokým teplotám v létě i velmi nízkým teplotám v zimních měsících. Naše střešní krytina je také odolná vůči působení UV záření.

Střešní krytina Ekoternit nám dokazuje letité zkušenosti, mnohostranné a kvalitní využití recyklovaného plastu. Pokud přemýšlíte o nejvhodnější volbě střešní krytiny, věříme, že je pro Vás tato krytina nejlepší volba.

Další informace

Barva

Červená/Red, Grafit/Graphite, Černá/Black, Šedá/Grey

1 recenze Ekoternit EB2 415×415 mm

  1. Roman

    Zvolil jsem výměnu za starou eternitovou krytinu. S likvidací mi pomohla odborná firma. Pokrývače jsem našel na stránkách ekoternitu.

Přidat recenzi