Sleva

WIMBER – šindel Gerlach

496,33  bez DPH 21 % za m2

Hmotnost: 0,550 kg / 1 ks | 4,950 kg / 1 m2
Rozměry: 406 x 358 mm
Spotřeba: 9,0 ks / 1 m2
Výška profilu: 10 mm

Dostupné na objednávku.

Kategorie: Katalogové číslo: wim-2 Štítky:

Popis

Plastový střešní šindel Wimber Gerlach je originální a jedinečný prvek výstavby, který nevyžaduje pravidelnou údržbu – natírání jako jeho dřevěný předchůdci a životnost posouvá až o více než tri krát dál z 30 let až na 100. Profilovaná střešní krytina s propracovaným povrchem a texturou dřeva, nachází své uplatnění na objektech s tradiční domácí architekturou dřevěnice, ale i tam, kde je třeba dosáhnout přírodní vzhled do posledního detailu. Zcela tak nahrazuje dřevěné šindele, které jsou náročné na častou údržbu a ošetřování. Je použitelná u stavebních objektů se šikmou konstrukcí střech – domy, hospodářské budovy, přístřešky, garáže atd. .

Na stavebním trhu vyniká nízkou hmotností a dlouhou životností (dána vlastnostmi použitých plastových komponentů, které výrazně překračují životnost jiných materiálů). Realizací získáte bezúdržbový, bezpečný, nenasákavý, kompaktní a odolný střešní systém, který myslí na každý detail.

Díky formátu pěti spojených šindelů výrazně urychlí a zlevní náročnou montáž. Výsledek nadchne profesionály, ale i náročných zákazníků. Šindel jako z pohádky …

Společnost Wimber poskytuje na všechny plastové komponenty záruku 30 let. Plastový šindel splňuje technické normy pro střešní krytiny. Výrobek nezatěžuje životní prostředí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “WIMBER – šindel Gerlach”